drewniane-kamyki-do-kreatywnej-zabawy

SLOW

itumi-zabawki-z-drewna-dla-dzieci

Chcę robić wszystko tak dobrze, jak to możliwe, zamiast tak szybko, jak to możliwe.

drewniane-gory-naturalne-4-elementy

LESS WASTE

itumi-zabawki-z-drewna-dla-dzieci

Produkuję odpowiedzialnie. Używam odnawialnych materiałów. Dbam o to, by nie produkować niepotrzebnych odpadów, stąd produkty pakuję tylko w to, co niezbędne.

drewniana-tecza-naturalna-12-elementow

MINIMALIZM

itumi-zabawki-z-drewna-dla-dzieci

Prostota wykonania i zastosowania zabawek od itumi nie rozprasza uwagi dziecka, które może koncentrować się na jednej czynności, dzięki czemu jest w stanie wykonać ją z większą precyzją i lepszym skutkiem.

Cześć, mam na imię Kinga i w małej przydomowej pracowni tworzę drewniane zabawki, a także inne produkty z drewna. Wykorzystuję lite drewno i bezpieczne farby na bazie wody, choć najbardziej lubię naturalne piękno drewna. Wierzę, że mniej znaczy więcej. Każdy produkt od początku do końca produkuję ręcznie. Podczas pakowania i wysyłki unikam tworzyw sztucznych. Nie chcę, by cokolwiek, co tutaj znajdziecie, szybko stało się śmieciem, dlatego wysoka jakość i trwałość ma dla mnie ogromne znaczenie. Zależy mi na tym, by tworzyć estetyczne produkty, które naturalnie wspierać będą rozwój dziecka.

Jak to jest, że itumi przyjaźni się z dziećmi i środowiskiem?

NATURALNE ŹRÓDŁO ZABAWY

Styczność z drewnianymi zabawkami pomaga budować w dzieciach świadomość ekologiczną, by mogły stać się dbającymi o planetę dorosłymi.

UNIKAM PLASTIKU

Zależy mi na zmniejszeniu użycia tworzyw sztucznych. Używam opakowań z tektury, papierowych wypełnień i taśm.

WYKORZYSTUJĘ RESZTKI

Staram się dawać resztkom pochodzącym z produkcji drugą szansę i używam ich do tworzenia mniejszych zabawek i gier oraz elementów innych produktów.

Zainteresowało Cię to, co tworzę?

Kup coś dla swojego dziecka!

Shopping Cart
Przewiń do góry